Kafa Basketbolu Şampiyonası

Tüm KategorilerTÜM KATEGORİLER
2 Kişilik Oyunlar2 Kişilik Oyunlar 3D Oyunlar3D Oyunlar Adam Asmaca OyunlarıAdam Asmaca Oyunları Ambulans OyunlarıAmbulans Oyunları Ameliyat OyunlarıAmeliyat Oyunları Angry Birds OyunlarıAngry Birds Oyunları Araba OyunlarıAraba Oyunları Araba Yarışı OyunlarıAraba Yarışı Oyunları Atari OyunlarıAtari Oyunları Ateş ve SuAteş ve Su Atv OyunlarıAtv Oyunları Avatar OyunlarıAvatar Oyunları Ayıcık Bombo OyunlarıAyıcık Bombo Oyunları Bakugan OyunlarıBakugan Oyunları Barbie OyunlarıBarbie Oyunları Basketbol OyunlarıBasketbol Oyunları Batman OyunlarıBatman Oyunları Bebek OyunlarıBebek Oyunları Beceri OyunlarıBeceri Oyunları Ben 10 OyunlarıBen 10 Oyunları Bilardo OyunlarıBilardo Oyunları Bisiklet OyunlarıBisiklet Oyunları Boks OyunlarıBoks Oyunları Boyama OyunlarıBoyama Oyunları Çiçek OyunlarıÇiçek Oyunları Çiftlik OyunlarıÇiftlik Oyunları Çilek Kız OyunlarıÇilek Kız Oyunları Çizgi Film OyunlarıÇizgi Film Oyunları Çocuk OyunlarıÇocuk Oyunları Dini OyunlarDini Oyunlar Dora OyunlarıDora Oyunları Dövüş OyunlarıDövüş Oyunları Ege ile Gaga OyunlarıEge ile Gaga Oyunları Eğitici OyunlarEğitici Oyunlar Futbol OyunlarıFutbol Oyunları Hazel Bebek OyunlarıHazel Bebek Oyunları Gumball OyunlarıGumball Oyunları Harika Kanatlar OyunlarıHarika Kanatlar Oyunları Heidi OyunlarıHeidi Oyunları Helikopter OyunlarıHelikopter Oyunları Hello Kitty OyunlarıHello Kitty Oyunları Hugo OyunlarıHugo Oyunları İşletme Oyunlarıİşletme Oyunları İtfaiye Oyunlarıİtfaiye Oyunları Jip OyunlarıJip Oyunları Kafa TopuKafa Topu Kamyon OyunlarıKamyon Oyunları Karışık OyunlarKarışık Oyunlar Kayu OyunlarıKayu Oyunları Keloğlan OyunlarıKeloğlan Oyunları Kepçe OyunlarıKepçe Oyunları Kız OyunlarıKız Oyunları Komik OyunlarKomik Oyunlar Kuaför OyunlarıKuaför Oyunları Kuzucuk OyunlarıKuzucuk Oyunları Maç OyunlarıMaç Oyunları Makyaj OyunlarıMakyaj Oyunları Mario OyunlarıMario Oyunları Maysa ve Bulut OyunlarıMaysa ve Bulut Oyunları Miki Fare OyunlarıMiki Fare Oyunları Miniş OyunlarıMiniş Oyunları Minyon OyunlarıMinyon Oyunları Motor OyunlarıMotor Oyunları Niloya OyunlarıNiloya Oyunları Oda OyunlarıOda Oyunları Otobüs OyunlarıOtobüs Oyunları Örümcek Adam OyunlarıÖrümcek Adam Oyunları Park Etme OyunlarıPark Etme Oyunları Pepe OyunlarıPepe Oyunları Pony OyunlarıPony Oyunları Rafadan Tayfa OyunlarıRafadan Tayfa Oyunları Savaş OyunlarıSavaş Oyunları Scooby Doo OyunlarıScooby Doo Oyunları Silah OyunlarıSilah Oyunları Stickman OyunlarıStickman Oyunları Strateji OyunlarıStrateji Oyunları Sue OyunlarıSue Oyunları Sünger Bob OyunlarıSünger Bob Oyunları Taksi OyunlarıTaksi Oyunları Tank OyunlarıTank Oyunları Thomas OyunlarıThomas Oyunları Tır OyunlarıTır Oyunları Trafik OyunlarıTrafik Oyunları Traktör OyunlarıTraktör Oyunları Tren OyunlarıTren Oyunları Türkçe OyunlarTürkçe Oyunlar Uçak OyunlarıUçak Oyunları Uğur Böceği ile Kara Kedi OyunlarıUğur Böceği ile Kara Kedi Oyunları Winx OyunlarıWinx Oyunları Yapboz OyunlarıYapboz Oyunları Yarış OyunlarıYarış Oyunları Yemek OyunlarıYemek Oyunları Zeka OyunlarıZeka Oyunları
Reklamlar
KATEGORİLER
Tüm KategorilerTÜM KATEGORİLER
Kafa Basketbolu Şampiyonası
Kafa Basketbolu Şampiyonası Oyunu, kafa basketbolu oyununun 2. versiyonudur. Koca kafalar bu sefer birçok takımın bulunduğu bir şampiyonada rakiplerine üstün gelmeye çalışacaklar. Takım oyuncularının karşılaştığı bu şampiyonada, rakip oyuncunun potasına eliniz ve özellikle kafanızla basket atarak rakibinizi yenmeyi amaçlıyorsunuz. Yön tuşlarını kullanarak hareket edebilir, zıplayabilirsiniz. Klavyedeki space tuşunu kullanarak elinizle veya yukarı yön tuşu ile zıplayarak kafa vuruşu yapıp rakibinizin potasına basket atabilirsiniz. Oyunu bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi bir arkadaşınızla iki kişilik olarak da oynayabilirsiniz.
Tek kişilik oyunda, klayvenin yön tuşları ile oyuncuyu yönlendirebilir, space (ara) tuşu ile vuruş yapabilirsiniz. İki kişilik oyunu tercih ettiğinizde 1. oyuncu; W,A,S,D ile yönlendirilebilir, Space ile vuruş yapabilir. 2. oyuncuyu yönlendirme yön tuşları, vuruş ise P tuşu ile yapılır.
Kafa Basketbolu Oyunlarına eklediğimiz bu oyunu bilgisayara karşı oynayacaksanız New Game; 2 kişi oynayacaksanız 2 Player butonlarına tıklayarak başlatıyoruz. Takım ve oyuncumuzu ve oyunun zorluk derecesini belirledikten sonra Start butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Ligde oynayacağımız maç (rakibimiz) görüntülenecek olup alttan Contunie butonuna tıklayıp Space (ara) tuşuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Kafa Basketbolu kategorisine eklediğimiz Kafa Basketbolu Şampiyonası Oyunu ile iyi eğlenceler dileriz.
 • Oyun
 • :
 • Kafa Basketbolu Şampiyonası
 • Eklenme
 • :
 • 01.08.18 tarihinde eklendi
 • Oynanma
 • :
 • 108 kişi oynadı
 • Beğenme
 • :
 • 0 kişi beğendi
 • Etiketler
 • :
anahtar-toplama

Kafa Basketbolu Şampiyonası Facebook Yorumları

Kafa Basketbolu Şampiyonası Yorumları

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsun ?